La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

1

Kochani, życzę Wam takich przełożonych jak moja. Sama wyszła z inicjatywą podwyżki, bo wie, że będę miał więcej obowiązków!

konto usunięte

0

@szymonekk podwyżką obowiązków?

konto usunięte

0

@szymonekk kwestia czy jest to zadowalająca podwyżka dla Ciebie ? Często firmy stosują taki trick, że dorzuca 2 stówki do umowy tylko po to abyś sam z siebie za chwilę nie przyszedł po 5 stówek :) dodatkowo początkiem obecnego roku są masowe podwyżki ze względu na zmianę najniższej krajowej

0

@Seba_23 obowiązki i tak by przyszły, nie mam żadnych inflacyjnych i nie są, a przynajmniej ostatnia nie była niesatysfakcjonująca, bo 30% to był duży skok.

konto usunięte

0

@szymonekk no to git w takim razie :) u mnie tak robili, że sami podsuwali mi aneks z podwyżką początkiem roku, ale nie jakąś super - więc od tego czasu sam się zgłaszam w ostatnim kwartale i lepiej na tym wychodzę :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?