La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1185 Culés

3

Po słynnych meczach z Monaco i Celtą graliśmy znów parę razy w "10" po głupich czerwonych kartkach i za każdym razem wychodziliśmy obronną ręką na czele z Realem, który grając w przewadze i strzelając od razu bramkę na 2:5 (lol) nie zrobił już do końca meczu nic sensownego. Wczoraj Benfica miała trochę sytuacji, ale też te sytuacje nie były 100%, poza tym po to ma się właśnie bramkarza najwyższej klasy - dla takich momentów i przypadków.

Właśnie dlatego powinniśmy mieć większą wiarę w tę drużynę, bo progres na wielu etapach piłkarskiego rzemiosła - w tym właśnie radzenia sobie z czerwoną kartką - jest widoczny gołym okiem. Przepiękne jest to jak ta drużyna się kształtuje i dorasta z meczu na mecz.

0

@macio_944 Nie powinniśmy bo to najkrótsza droga do rozczarowania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?