La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1094 Culés

2

To co @macio_944 jako pierwszy idziesz się szkolić podobno? Kamasze juz kupione?^^

2

@Lionel_Messi10 Jeszcze jak! Mogę robić plakaty propagandowe :D
PS. A czemu ja jako pierwszy? :D

2

@macio_944 Luźno, napisalem to w formie zartobliwej xD a czemu Ty bo często widzę wpisy twoje o Tusku i tak mi się skojarzyło;D

2

@Lionel_Messi10 Aaa, okej, luz :)

W sumie póki co nie wiem co o tym myśleć, chyba mam odczucia dość ambiwalentne. Póki co uważam, że z jednej strony dobrze, że kraj cokolwiek robi w razie potrzeby i stara się przygotować na najgorsze, ale z drugiej zmuszanie obywateli jest przesadą. Za obronę Państwa powinno odpowiadać dobrze wyszkolone wojsko i rezerwy, a nie przeciętny obywatel. Sam nie wiem.

0

@macio_944 No dokładnie, tak to powinno wyglądać bez zmuszania nikogo. ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?