La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

3

Ostatnio słuchałem dyskusje jakiegos policjanta w Polsat News , ze jako państwo musimy zrobić zdecydowane kroki w kwestii bezpieczeństwa.
Grożą nam lata 90’. Wschodnie gangi w Polsce. Tylko, że najgorsze jest to że ciężko będzie z nimi walczyć.
Jest jeszcze druga kwestia. Ukraina. Tam jest taka korupcja , że dostęp do broni dla zwykłego Kowalskiego jest tak banalny. Nie zdziwcie się jak wasz sąsiad ma kałacha pod łóżkiem.
Jakby co cytuje tego policjanta.
Zresztą widać to po Uberze czy Bolcie że problem jest i będzie się nawarstwiał.

0

@Criss18Barca Nie ukrywam, że to zjawisko mnie niepokoi i przywołuje lata 90-te, jednak obawiam się, że w niebezpieczniejszej dla nas wersji.

0

@Criss18Barca Przyznam szczerze, że o ile jeszcze 4-5 lat temu nie miałam z tym problemu, tak teraz boję się chodzić sama wieczorami.
Nie dość, że Polaków agresywnych coraz więcej, to w Warszawie multi-kulti.

0

@Criss18Barca U nas na Podlasiu? Niemożliwe.

konto usunięte

0

@July_6_BcN Z Warszawy jesteś? :D

1

@Marian_Pazdzioch Dziewczyna z Żylety ;)

1

@Marian_Pazdzioch Zasadniczo tak.
@Criss18Barca raz w życiu byłam na Legii, raczej nie po drodze mi tam ;)

konto usunięte

0

@July_6_BcN To może się kiedyś minemy w metrze czy na patelni i nie będziemy nawet wiedzieć, że to my :(

1

@Marian_Pazdzioch może już nie raz się minęliśmy…

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?