La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

8

Z cyklu "kiedyś to były czasy"



@kamyk_23 @Shadow23FCB @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam

1

@kubix05 Napiłbym się Ptysia ze szklanej butelki, ale to już było chwilę po PRL-u.

2

@kubix05 ja bym kupił kaskadę. Pamiętacie jeszcze ten napój?

1

@kubix05 ja bym kupił chleb, bułki i wędlinę z tamtych czasów. Mleko i kefir w szklanej butelce. Pomidory od chłopa

0

@Safrani pocieszę Cię! Pomidory od chłopa będziesz mógł kupić już za 3 miesiące!

1

@Natenczas to już zupełnie inny smak

2

@Safrani no tak. Ponoć w PRL jeden pomidor miał tyle wartości odżywczych co obecnie kilogram pomidorów... Coś w tym jest...

0

@Natenczas co do wartości odżywczych, to nie mam pojęcia, ale wiem jak smakowały owoce i warzywa. Można było jeść prosto z krzaka/drzewa i nic nikomu nie było. A dzisiaj widzę, że już w tym tygodniu drugi oprysk w sądzie jabłkowym robią. I tak będzie do zbiorów. Dwa, trzy opryski tygodniowo

1

@Safrani racja. Pytałem znajomego ile zabiegów trzeba robić gdy ma się sad jabłoni to mówił że ponad 30. Średnio 2x tygodniowo od maja do września

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?