La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1485 Culés

1

@Kapitan hawk wracaj potrzebujemy cie !
o 16:15

0

@gumaz Czemu akurat na 16:15?

0

@FcPortoFan1999 bo madryciątka potrzebuja karnego

0

@gumaz Ach Madryciątka...nie ukrywam że Chciałbym aby Barceloniątka i Madryciątka częściej grały o godzinach 12:00/14:00.Niech się nie przyzwyczają do godziny 21:00!

0

@FcPortoFan1999 tak, o 10 od razu. 21 idealna godzina do grania

0

@UriBoyka A weź przestań...przeżarta ta godzina.Niech grają w pełnym słońcu skoro chcą być najlepsi!

0

@FcPortoFan1999 na kałuży o 12 30 w niedziele , słonko kiełbaska piwko

0

@gumaz Uważam że częściej powinny być mecze o tej godzinie.Bardzo lubię te godziny.Bardziej niż te wieczorne pory.

0

@FcPortoFan1999 bo idealnie jesteś po kościele mecz zleci i prawie juz, awanturka w tle !

0

@gumaz Dlatego jakoś bardzo lubię na mistrzostwach te mecze w południe i popołudnie.Kiedy to słonko świeci a następnie są takie światło-cienie.W tenisie to jest spoko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?