La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1738 Culés

4

Może i Raphinia po gwizdku zachował się jak Argentyńczyk, ale przynajmniej było to na boisku więc wszystko w porządku. Co innego jakby w wywiadzie powiedział że zniszczą betis to jak wiadomo gorsze od ludobójstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MessiForeverTheBest
Czemu jak Argentyńczyk. Ameryka Południowa to wszyscy mają gorąca krew
Czy to Argentyńczyk Brazylijczyk Chilijczyk Urugwajczyk.

Zachowanie normalne. Każdy ma prawo się zdenerwować

1

@Krzysztof1987 robienie takiego syfu po gwizdku nie jest normalne. Coś się złego dzieje z raphinha oby Flick go ogarnął

0

@Katalończyk 99 to tylko pokazuje jak bardzo zależy im na wygranych.
Nie jest normalne to zachowanie Vinicjusza kiedy co rusz coś odwala.
Jeden przypadek na x czasu nie odbiega od normy.
Ja bym się nie martwił.
Powiedziałbym pokaż Swoją złość w następnym meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?