- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 704 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 704 Culés
13
Z tym piwko nie można, to jak z płaczem o roszczeniowe dżen zi. Owszem czasem przesadzają, ale są chyba pierwszym pokoleniem po 89, które nie jest omamione kultem zapi... i chce uczciwie zarabiać, a nie być golonym przez prywaciarza. Ostatnio był tekst, gdzie dziennikarz z Gazety Wybiórczej spłakał się po Pani w markiecie nie chciała mu wskazać, gdzie znajdzie jakiś produkt, bo nie za to jej płacą. Może i troszkę niemiłe, ale teoretycznie ma rację. Ogólnie podoba mi się ten trend, że ludzie chcą też żyć, a nie tylko pracować i pracować.
6
@BorzyKrzys Nigdy nie istniał dla mnie żaden inny trend. Pracuje się, żeby żyć, a nie żyje, żeby pracować. Dlatego nigdy (póki nie muszę) nie pójdę robić to 4 brygadowego kołchozu czy też nie będę leżał na plaży podczas wakacji z laptopem (bo jakiś ważny projekt jest do skończenia),a potem na starość sobie pluć w ryj, że się przeskipowało najlepsze lata życia.
9
@BorzyKrzys W końcu jest pokolenie które nie całuje po stopach pracodawcę za samą możliwość pracy w jego kołchozie. Bardzo dużo też na tym zyskują starsze pokolenia.
2
@BorzyKrzys Wypranie ludziom głów, że absolutny zapieprz po 12h i przy tym mała wypłata to coś szlachetnego, to największa wygrana januszexów.
Jeszcze ci ludzie z wypranymi głowami kłócą się z tymi którzy chcą lepszych warunków, że są roszczeniowi i leniwi.
Absolutny majstersztyk januszexów.
0
@BorzyKrzys lepiej uważaj wyznawcy kultu zapi*rdolu mają mocne argumenty
https://zapodaj.net/plik-hMmwQVm6KI
0
@BorzyKrzys chętnych do jazdy na taksówce jest pełno, korporacje nie muszą się martwić o pracowników bo mają ich pewnie aż za dużo. Dlatego pewnie zwiększają marżę. Też czytałem, że Uber i inne aplikacje działają na skraju bankructwa na początku swojej działalności i może przyszedł czas żeby w końcu oni zaczęli ściągać z tego rynku profity. Może po prostu zawód taksówkarza przestał być tak dobrze opłacalny
0
@BorzyKrzys teoretycznie ma rację....
Co ty..... Idziesz do mechanika a on cię kwituje wiem co jest zepsute ale nie powiem !!! Też będzie ci się to podobało ??
0
@Krzysztof1987 Porównanie z tył...