- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 910 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 910 Culés
10
Ale mnie głowa rozbolała od słuchania tych debili.
Na początku było śmiesznie, dobry kabaret. Co prawda komicy nie najwyższych lotów, ale żarty całkiem niezłe. Tylko jak człowiek zdaje sobie sprawę, że tak wyglądają kandydaci na głowę państwa, to już mina rzednie. Banda idiotów, którzy mówią do jeszcze większych idiotów. I nie, nie myślcie sobie, że mówię o statystycznym widzu Republiki. Mówię też o sobie i o Was. O tym jak się emocjonujemy tym gównem, a przecież karty już zostały rozdane.
Jedynym kandydatem, który ma sens jest Stanowski. Może uda mu się choć promilowi Polaków otworzyć oczy.
Uep mi pęka, dobranoc!
4
@KamQiX Nie powiesz, że lotniskowiec Bartoszewicza cię nie przekonał
2
@KamQiX jakby Stanowski wygral to by dopiero byl debilny kraj xD idiokracja wręcz. On nawet sie ciężko wypowiadal eee eee
4
@KamQiX
Stanowski?
Łatwo krytykować i atakować innych i nie musieć przedstawić rozwiązania problemów, za które się ich obwinia...No bo on nie chce być prezydentem.
Dla mnie to klaun.
3
@norbi77 ja od obejrzenia u niego na kanale wywiadu z Dudą mam o nim zdanie, że on zbyt lotny nie jest ale takiego udaje. To mu wychodzi w słowie pisanym na twitterku, ale z wypowiedzi, nie wiem co w nim ludzie widzą.
Zwykly showman, który się wybija na kontrowersjach. Taki Wojewódzki ma "podobny" vibe i go bije na łeb
4
@Faro
Ja od chwili, gdy zrobił z siebie eksperta i "dziennikarza", bo ośmieszył Najmana, Kapelę itp i na nich się wybił. Jak są trudne tematy, to potrafi robić fikołki jak mało kto (np Michniewicz, afera ze szklankami z nadrukiem KS), a teraz zgrywa ważnego, jakby zjadł wszelkie rozumy. Na każdy temat się udziela i narzuca swoją narrację.
Wiele razy już o tym pisałem, że jak pojawiała się jakaś afera, w której padało jego nazwisko (czy to w KS czy K0), to za 2-3 dni od razu organizował zbiórkę dla potrzebujących, by pokazać, jaki jest dobry i tematy odchodziły w zapomnienie :)
2
@norbi77 tak ten hejt na innych to jego wizytówka, tak samo jak chodziło o jakąś tam aktorke. Obrzydliwe zachowanie, detektyw za 3 gorsze