La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

2

Najgorsze że możliwym jest ze to Gerard Martin będzie grać z Interem. To będzie dramat. Niech z Mallorca zagra Fort i pokaże ze chowa go do kieszeni

0

@Lucyffffer1922 i do tego Cubarsi czy De Jong .

0

@ShawnC Cubarsi? Przecież on z Inigo są świetni w duecie

0

@Lucyffffer1922 no , szczególnie w ostatnich meczach

0

@ShawnC ale pamiętasz że on ma 17 lat? ;) chłopak jest niesamowity

0

@Lucyffffer1922 co nas to obchodzi że ma 17 lat? Na swój wiek jest dobry ale gra na środku obrony Barcelony i popełnia dużo błędów.

0

@ShawnC jakich nas? Mówisz o sobie w liczbie mnogiej? A to że ma 17 lat to każdy chociaż minimalnie zna sie na piłce wie że będzie miał wąchania formy. Nie zawiódł nigdy w kluczowych momentach i nie popełnił jakiegoś błędu przez który stracilisbysmy punkty. Pewny punkt obrony. Flick chyba widzi to podobnie skoro gra :)

0

@Lucyffffer1922 pewny punkt obrony w zespole który traci masę bramek . Brzmi sensownie .
Nie tracimy punktów bo zawodnicy z przodu ratują mu dupę. Z Benficą zawodził , z Borussią zawodził , z Atletico zawodził i była strata punktów na Montjuic , dzisiaj również zawodził .
A tych meczów było o wiele więcej.

0

@ShawnC Barcelona traci dużo bramek bo obrońcy ustawiają się wysoko w ataku pozycyjnym przez co jesteśmy wystawieni na szybkie kontry lub też jedno podanie na wolne pole otwiera drogę do bramki. Nie od dziś wiadomo że taki system gry jaki ma Flick prokuruje dużą ilość straconych bramek. Nie trzeba być zbytnio inteligentnym żeby to wiedzieć. Widać że nie pojmujesz w jakim systemie gry prosperujemy. Jakby Flick usłyszał twoje bystre tezy na temat Cubarsiego to by pękł że śmiechu :)

0

@Lucyffffer1922 gdybyś oglądał Barcelonę to byś wiedział jakie błędy popełnia Cubarsi .
My nie tracimy wszystkich bramek z kontry . Traciliśmy bo Cubarsi łamał linię , prokurował karne czy dał się objeżdżać rywalom w sytuacjach sam na sam . Głupie czerwo też się zdarzyło .

0

@ShawnC widziałem praktycznie wszystkie mecze Barcelony od 1983 więc synek nie pouczaj ;)

Szanuje że masz inne zdanie jednak ja będę stał przy swoim.

Życzę wesołych i spokojnych świąt dla Ciebie i całej rodziny.

0

@Lucyffffer1922 ale to nie jest moje zdanie tylko fakty , więc nie wiem o co Ci chodzi , chcesz rzeczywistość zakłamywać czy co ?xD

0

@ShawnC chyba tylko Ty widzisz te fakty :D pozycja obrońcy jest newraligczna i każdy błąd widać. Jest tylko człowiekiem i do tego ma 17 lat. Logicznym jest że popełniać będzie błędy. Dla mnie to jest rewelacyjny obrońca i dla ekspertów również. Śmiem nawet twierdzić że Flick myśli tak samo. Ale jednak @ShawnC wie lepiej że Cubarsi jest słaby :D

0

@Lucyffffer1922 ja nie mówię że jest słaby tylko że popełnia błędy a jest to środek obrony Barcelony , gdzie błędy w tej fazie sezonu kosztują sporo .
Dlatego w wielu meczach musieliśmy gonić i tracić masę sił żeby zatuszować błędy w obronie.
Tylko ja widzę błędy Cubarsiego w obronie? Okej to proponuję dalej być zaślepionym i udawać że wszystko jest super xD ( albo obejrzeć mecze z Benficą , Atletico czy dwa z trzech z Borussią) tyle wystarczy .

0

@ShawnC wymieniasz sytuacje w których to srodek pola popełniał błędy których Cubarisemu nie udało się zatuszować. Popełnia błędy 33 letni Inigo czy Araujo a Ty wymagasz żeby 17 latek był Van Dijk w prime i nie dał się przejść przez cały sezon nikomu co jest abstrakcją

0

@ShawnC a czekaj i jeszcze dodam Ci hit :D aż przewinąłem żeby się upewnić. Pisałem że Martin popełnia mnóstwo błędów co skwitowałeś słowami że się czepiam niepotrzebnie :D a Ty czepiasz się Cubarsiego :D

0

@Lucyffffer1922 nie , wymieniam błędy gdzie został miniety w sytuacjach 1vs1 , gdzie gubił krycie , łamał linię czy faulow w polu karnym .
Nie , to ja kwituje Twoje słowa ,, pewny punkt obrony" meczami gdzie co chwilę tracimy 3-4 bramki .

0

@ShawnC ja w żadnym z komentarzy nie napisałem że nie popełnia błędów. Każdy obrońca je popełnia. Jednak to co Ty mówisz to już jakoś wyższy poziom zakrzywnienia rzeczywistości. Jakby Cubarsi był naszym problem. A broniłeś Gerarda Martina :D

0

@Lucyffffer1922 jak ktoś jest pewnym punktem obrony to chyba tych błędów nie powinien często popełniać . Więc coś tu a e nie zgadza.
Podaj mi listę błędów prowadzących do bramki przez Martina .
Ja Ci podam długą listę błędów Cubarsiego przez które traciliśmy bramki . Zaczekam .

0

@ShawnC jak byś ogladal mecze to byś nie potrzebował takowej listy :) rzeczywiście na cały sezon rozegrany te 4 błędy o których napisałeś czynią Cubarsiego naszym najgorszym obrońcą. Co do Martina nie trzeba daleko szukać wystarczy ostatnie 2 mecze z Borussia i Celtą

0

@Lucyffffer1922 4 błędy to Cubarsi w dwóch meczach popełnił .
Po których błędach Martina padła bramka? Poprosze o dokładne przykłady .

0

@ShawnC dosrodkowanie na 3:1 z borussią np.

Patrz co ten gamoń robi :D


https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1k039p2/gerrard_martin_trying_his_best_to_keep_the/?rdt=35141

Pokaż te 4 błędy Cubarsiego. Człowieku o czym ja mam z Tobą rozmawiać jak Ty mi tu bronisz parodyste, paralite Martineza a ganisz Cubarsiego. Chłopak gra jakby miał 300 meczów w lidze. Każdy go chwali. Flick od niego zaczyna ustalanie składu a Ty takie bzdury piszesz że aż robisz mi dzien


0

@Lucyffffer1922 z Borussią w pierwszym meczu w LM masz dwa błędy , sprokurowany karny + złamanie linii . To tylko jeden mecz . Kolejny to. Benficą i jego zgubienie krycia .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?