La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

1

A może by tak na LP Raphinhe przesunąć a na PP Ferran by był i wtedy Jules np do trójki stoperów a w ataku Olmo + Yamal. Wszystko będzie lepsze od Gumisia na LO...

1

@Coutinho007 no mamy problem z lewą obroną. Martin to jest solidny grajek na ten moment lecz na wielkie mecze albo cięższe nie dojeżdża. Real gra srake ale moga to wykorzystac po prostu zabiegać biednego uszatego na śmierć ale obym się mylił. No a z interem to juz wgl moze byc ciezko

1

@Coutinho007 no właśnie ciekawe, czy Flick byłby ochoczy zagrać jakieś 3-5-2?

0

@greedo Na swojej stronie będzie miał Darmiana ale po tym co pokazał wczoraj Martin Darmian będzie miał tam autostradę..

1

@Safrani Rafa na wahadle > Gerrard na LO.

0

@Coutinho007 no z nim jest problem że on ani szybki ani silny ani sprytny. Ja jakiś jaśków starcza żeby odciążyć balde ale no blado to widzę. Z bvb już miał karuzele a wczoraj to też autostrada

1

@Coutinho007 no to jest ciekawy pomysł z rapha na wahadle. Defensywnie mam wrażenie że może być lepszy od martina i tak bedzie grał podobnie do balde bo balde praktycznie gra jak szkrzydłowy. Ciekawe czy flick zaryzykuje u zrobi eksperyment czy 1:1 postawi na martina lo za lo

0

@greedo Flick chyba nie zrobi takiego eksperymentu za to może Forta tam wciśnie. Po ostatnim meczu Martina cóż.. Nie zdziwiłbym się nawet takim obrotem spraw.. Po sezonie trzeba szukać LO na zmianę dla Balde..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?