- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 969 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 969 Culés
7
Ale miło ze strony laramblowiczów, że nawet w święta znajdujemy czas by się pokłócić o papieża w gorących
4
@MessiForeverTheBest La Rambla to Polska w pigułce.
1
@July_6_BcN za dużo konfederatów, ale duch się zgadza
0
@MessiForeverTheBest Za dużo polityki a za mało samego podsumowania jego pontyfikatu i istoty rzeczy czyli Kościoła i religii jeśli chodzi o Papieża.
0
@FcPortoFan1999 na ostatniej prostej mógł zrobić więcej niż przez całe 13 lat pontyfikatu. Zabrakło odwagi. To, że ani on ani następni nie wyplewią pedofilii jest raczej oczywiste, bo by musieli połowę instytucji zamknąć i wypłacać ogromne odszkodowania na skalę masową. To chociaż mógł z tą Ukrainą zachować się przyzwoicie, no ale to jest polityka, a nie żaden mistycyzm.
0
@arasz1819 Nowy Papież jeśli chce uporządkować sprawę z pedofilią musiałby przeprowadzić dość sporą rewolucję, czyli znieść celibat.Tylko nie wiem czy wewnątrz Watykanu na taką rewolucję byliby gotowi.Odchodzący Papież zostawił dużo bałaganu, próbował dość nieudolnie mediować ten konflikt Rosji z Ukrainą.Pytanie kto będzie tym następcą? Włoch? Filipińczyk? a może ktoś z Afryki?
0
@FcPortoFan1999 Chyba nie ma to już większego znaczenia. Pamiętam 2013 i jak wiele sobie obiecywano po Franciszku, a tymczasem KK dali tkwi w kryzysie, dalej traci członków i nie widać opcji zmiany tego trendu.
0
@arasz1819 Bo ogólnie bez wojny na Ukrainie to jego pontyfikat nie był jakiś tragiczny.Nie był wybitny bo jest jednak sporo problemów jakie zostawił.Ludzie odchodzą z Kościoła przez sprawy pedofili głównie i tego niestety Franciszek nawet nie poruszył.Wiesz czego mi jeszcze brakowało w tej kadencji? Dopuszczenia Kobiet do odprawiania mszy.Patrząc na obecny Kościół to Kobiety są bardziej fanatyczne od Mężczyzn w kwestii wiary.
0
@FcPortoFan1999 No nie liczyłbym na jakieś postępy. Mamy 2025, a w KK obowiązuje dogmat o nieomylności papieża w sprawach wiary i moralności....
0
@arasz1819 Bo właśnie Kościół troszkę nie nadążą za zmianami świata.Chcąc nie chcąc to Maria Magdalena była pierwszą która odkryła pusty grób a nie Apostołowie.