La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1820 Culés

2

Mimo, że Flick jeszcze nie wygrał tak znaczących u nas pucharów już teraz mogę napisać, że to najlepszy trener od czasów Pepa. Hansi walczy o 3 trofea mając 37 latka w składzie, Brazylijczyka bez Dryblingu i 17 latka a walczy o 3 puchary i wyciska maksa z tych piłkarzy, pomoc stosunkowo młoda i też średnio z polem manewru jest w niej obecnie a dziury na bokach obrony czy na skrzydłach musi łatać Fatim, który nie grał 2 lata przez kontuzje i pominięcia w składzie, Ferranem, który zagra 2 mecze spoko w miesiącu w ODG a głównie z ławki wchodzi, Szklanymi Olmo, Fortem bez ogrania, uszatym drewniakiem i 3 pozyche Ericiem, którego Danzel wypychał z klubu. Lucho miał Kosmiczny skład, Erni też miał niezły ale styl pozostawiał wiele do życzenia, Xavi 1 w miarę ok sezon ale też styl kijowy, Koeman cóż.. Końcówka to był dramat, Setiena pominę bo to jeden z najgorszych eksperymentów jakie się przytrafiły w 21 Wieku... Dlatego Vamos Hansi i zapisz się w historii tego klubu..

2

@Coutinho007 Przede wszystkim wyglądamy kapitalnie pod względem fizycznym. W KOŃCU nie odstajemy od Europy jeśli chodzi o zaangażowanie, siłę i kondycję. Nie mogłem patrzeć na to jak od 70 minuty nie mieliśmy sił i każdy wynik był zagrożony.

1

@szymonekk To jest najważniejsze, że Ci piłkarze w końcu nie wyglądają jakby przebiegli 100 km maraton i grają szybciej i bardziej intensywnie a nie człapią i stojanow. Kiedyś pewien Holender zrewolucjonizował styl gry Barcy, teraz mam nadzieję, że uda się to Niemcowi.

0

@Coutinho007 Za bardzo to spłycasz.
Rapha może nie ma dryblingu, ale jest w swoim peaku i nadrabia wieloma innymi rzeczami, Lewy to być może najlepszy napastnik w historii tego sportu, późno wszedł do poważnej piłki i nie jest jeszcze tak wyeksploatowany jak inni zawodnicy w tym wieku, którzy zaczęli w top5 jako nastolatkowie, a Yamal to zjawiskowy talent.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Za Xaviego wyglądał jak piłkarz na kluby pokroju Sociedad a nie Barcy i dopiero za Hansiego gra to czego się od niego oczekiwało.

0

@Coutinho007 Pokićkało mi się :D
Za Xaviego to przyszedł do całkiem innej, lepszej ligi i zdobył króla strzelców i wygrał mistrzostwo :p

0

@LeoMessiiBarcaPepa Raphinha króla strzelców?

0

@Coutinho007 Aaaaa Rapha, myślałem że o Lewego chodzi :D haha

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nie no Lewy to rozwala tą Ligę :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?