- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
Kozinho.
8
@Bykunn chooopie, to może niech sobie odrazu założy stryczek na szyję :d
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
0
Trzeba przyznać, że artykuł Leszcza na notatniku odnośnie meczu...nawet obiektywny :)
Zawsze lubię tam czytać KroTa, bo chłop jako jedyny nie jest tam odklejony :)
1
@norbi77 "Zawsze lubię tam czytać KroTa, bo chłop jako jedyny nie jest tam odklejony :)"
Nie zgadzam się. Gdybyś posłuchał ich podkastów po Klasykach, doszedłbyś do wniosku, że wcale nie jest jedyny. Bardzo sensownie podchodzą do tych meczów i postawy Realu.
0
@Dari0G
Nie słucham, ale czasami pojawia się w KS i brzmi, jakby był normalny. Jego artykuły też są w porządku, ale jeśli faktycznie odwala mu w podcastach, to dla nich nie ma już ratunku.
2
@norbi77 Chyba nie zrozumiałeś tego, co napisałem :).
1
@Dari0G
Aj fakt.
Nie zakumałem. Za dużo odpowiedzi :)
Okazuje się, że jest więcej obiektywnych i mówiących z sensem? :) To dobrze.
Ale El Jarek chyba się do nich nie zalicza?
0
@norbi77 Zalicza się jak najbardziej. Oni w redakcji w tych podkastach jak najbardziej stoją mocno na nogach. Sugerujesz się pewnie jakimiś wpisami na TT itp. gdzie to zwykle są riposty na wpisy nawiedzonych kibiców Barcy. Po obu stronach są ludzie zjebani i to oni robią najwięcej trzody swoimi komentarzami, bo napędzają tę wojnę. Akcja wywołuje reakcję itp. A potem już nikt nie pamięta, kto zaczął, od czego się zaczęło i czy w ogóle jest się o co wyzywać. To coś takiego jak z politykami u nas i ich zwolennikami, po którejkolwiek ze stron. Wszędzie są fanatycy, których nie przekonasz nawet faktami i dla nich zawsze, jak w "Samych swoich" - "Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie".
Edit: Żeby nie być gołosłownym, komentarz użytkownika "marfel" z forum Realu:
"Ja tylko napiszę, że dla mnie Rudiger jest psycholem i mimo, że sportowo grą w Realu się obronił to nigdy nie będzie zawodnikiem, którego będę lubił. Gość ma coś z głową i to widać, już pominę dzisiejszą akcję i to, że sam "zaczepia" wykręcając suty rywalom w polu karnym ale ta "akcja" gdzie uderzał na treningu kitmana w twarz( nie wyglądało to na żart) spowodowała, że po prostu jakoś mnie od niego odpycha. To tak na marginesie tego, że Barca w meczu i tak była lepsza."
Czytam jego komentarze od lat, choć niestety coraz ich mniej. Zawsze twardo na nogach, zawsze obiektywnie. Nie wdaje się w wojenki, nie reaguje na zaczepki. Świetny gość.
0
@Dari0G
No nie...śledząc posty El Jarka na TT, to nie wiem czy nie jest odklejony. Dodam, ze jego artykuły na notatniku są nieobiektywne i jednostronne...winna zawsze Barca i inni, a nie Real.