La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

0

Dla mnie sezon jest już wystarczająco satysfakcjonujący, jeśli nie uda się nic więcej wygrać nie będę miał żalu. W końcu ta drużyna daję radość po jakiś 8 latach posuchy. Dziękuję Barca, dziękuję panie Flick! Vamos!

0

@karolszymek nie no, brak wygranej w lidze to byłoby duże rozczarowanie patrząc obecnie

4 pkt przewagi - 5 kolejek do końca, mecz z białymi u siebie

0

@mekston Pewnie tak. Z tym, że "biali" mogą sobie robić dwa dni odpoczynku po takim sobotnim finale. A my między tym mamy dwumecz z Interem. Po naszych zawodnikach już dosyć mocno widać wyczerpanie fizyczne, a Real już nie ma kompletnie nic do stracenia. W sobotę pokazali, że jak zepną 4 litery to potrafią być groźni. Niczego nie można wykluczyć. Jeden z dwóch pucharów Liga/LM to będzie tylko wisienka na torcie całego sezonu. Jeśli uda im się wygrać wszystko, golę się na łyso.

0

@karolszymek dlatego kluczem jest wygrać z valladoid :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?