La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

8

Chciałem napisać jakieś swoje przemyślenia tuż po finale i odpuściłem żeby emocje nie wzięły góry. Dziś dwa dni po nim dalej nie wiem co odkrywczego napisać, wszystko już zostało powiedziane.
Po ostatnich latach po prostu mega się cieszę, że znów mamy drużynę, która potrafi dać tyle emocji, która potrafi postawić się każdemu.
W sumie to samo zdążyłem powiedzieć Flickowi, jak udawało się zdobyć foto i podpis. Mając chwilę tylko rzuciłem, że przywrócił mi radość z oglądania meczów i za to dziękuję. W poprzednich sezonach czasami siadałem przed tv z małym "przymusem". Byle nie stracić meczu swej drużyny, ale frajdy z ich gry nie miałem.
Super, że udało się udało się przypieczętować taką grę jednym z głównych pucharów. Oby wpadły kolejne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?