La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

0

Mimo wszystko Martin pewnie lepiej rozbuja w ofensywie lewą stronę, kto inny nie zrobił by w ofensywie "imitacji" Balde.

0

@Tomaszekkkkk Fort zdecydowanie lepszy jest w ofensywie ale Martin ma lepsze wrzutki od Balde nawet

0

@Lucyffffer1922 Niby tak, ale ostatnio słabiutko. Pewnie Hansi miał zawrót głowy. Środowy obrońca pewniejszy w obronie czy Martin i granie tego samego co z Balde. Stoper nie wytrzymał by na takiej intensywności całego meczu.

0

@Tomaszekkkkk ja bym już wolal chyba Ronalda

0

@Lucyffffer1922 Sezon pokazuje, ze Hansi bardziej się zna od Ramblowiczów :p Oby tym razem również ;D

0

@Tomaszekkkkk nie no ile razy można się nabrać na Martina? Też ufam Flickowi ale nie w tym aspekcie. Mógł zagrać Fort albo Araujo

0

@Lucyffffer1922 Może zagra mecz życia ;D Mimo wszystko życzę jak najmniej stresu podczas oglądania :p

1

@Tomaszekkkkk mam nadzieję że zagra mecz życia. Nie życzę mu źle. Jest częścią naszej drużyny. Chce się mylić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?