La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

4

Oglądam właśnie kanal sportowy
z Dominikiem Piechota , Dominik Gąska , Adam kotleszka
Chłopaki rozmawiają właśnie z
Rafał Rostkowski
Sędzia piłkarski
Właśnie wytłumaczył że tam powinnien być karny na Yamallu ehh .... wyjaśnione można podziękować tym co siedzieli na VAR oni zdecydowali że przed polem karnym był faul I to oni przekazali Marciniakowi że nie musi podchodzić do monitora mało tego oni Powinni przywołać Marciniaka żeby to obejrzał i zinterpretował ;( Marciniak ocenił prawidłowo pokazał Karny ale to Ekipa na Varze odjebała znowu wałek to samo co Sezon temu!!!!!!! Wtedy nie widzieli Ręki Dumfrisa teraz uznali że faul był przed polem karnym ehhh...... I niech ktoś mi że to nie jest wypaczony wynik kolejny raz czy to przypadek że dali tych samych sędziów co sezon temu na Var?????
Ehh mam takiego kaca Yammall takie spotkanie Eh ... no nie potrafię się pogodzić .....
Ludzie piszą że powinni się cofnąć bronić przez te 2 min ale Właśnie przez to Kibice Pokochali w tym sezonie Ta Barcę przez to ich Szaleństwo że strzela gola i dalej prą do przodu ....
Szkoda szkoda..... ;(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?