La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 903 Culés

3

Ależ Motor rozjechany nagle został.Piast nigdy w tym sezonie nie wygrał w meczu z deficytu 0-1 i nagle 4-1 xD

0

@FcPortoFan1999 Motor obudził lwa tym golem w 3 minucie.
No i 1-4 ofc, a nie 4-1.

0

@Dari0G Niech będzie 1-4.Wychodzi na to że moja teoria o szybkim straceniu gola w plecy ma sens!

0

@FcPortoFan1999 a weź właśnie siedzę na stadionie. Król mógł podwyższyć na 2-0 ale oddał strzał jak Garcia w Sommera

0

@FcPortoFan1999 Choć tak naprawdę, to Motor sam sobie strzelił dwa gole.

0

@Eto'o9 R10 Mógł i powinien to wpakować.Od tego momentu nagle Motor kompletnie siadł. @Dari0G Strzelec bramki Motoru z drugiej strony antybohaterem gola dla Piastunek.

0

@FcPortoFan1999 Obu drużynom nie grozi ani spadek ani puchary.Coś tak czułem że to będzie taki wesoły mecz.I takich będzie więcej w ostatnich kolejkach. Nie zdziwię się jak dziś Śląsk wygra z 3:0 na Górniku.

0

@Bernard777 Śląsk to gra z nożem przy gardle i musi wygrać.Remis będzie porażką patrząc na ich sytuację.

0

@Bernard777 Korona jak wystrzeliła, Jacek "Za Lecha zapierd..." Zieliński coś tam działa :). Jeszcze ma szansę przegonić swój ostatni klub.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?