- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1586 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1586 Culés
5
Ależ Jagiellonia Białystok zagrała dla Lecha Poznań.
I jaka szkoda tych dwóch porażek z Zagłębiem i Koroną bo Jagiellonia mogłaby stanąć przed szansą obrony tytułu.
Lech jutro z Legią musi wygrać inaczej nie zostaną MP bo Raków drugiego prezentu im nie da.
I co ważne, dzięki tej wygranej i porażce Pogoni z Radomiakiem, Jagiellonia zbliża się do eliminacji Ligi Konferencji, a z naszej perspektywy lepiej żeby w Europie grała Jagiellonia niż Pogoń.
2
@Stinger_ Teoretycznie Jaga wciąż ma szansę na obronę mistrza xd przynajmniej matematyczne szanse.
0
@Stinger_ Raków sam sobie winien. Są frajerami, jeśli przegrywają w taki sposób, po dwóch karnych i czerwonej. Zasłużyli sobie.
2
@FcPortoFan1999 Tak ale dla mnie oni przegrali to mistrzostwo w dwóch ostatnich kolejkach. Matematyka im sprzyja ale jeszcze tylko chwilę.
@Dari0G Tak, zgadzam się aczkolwiek ja nie wiem czy nie wolałbym Lecha jako MP więc w sumie mi taki wynik pasuje.
Jedynie Raków z eliminacji LM miałby łatwiej choćby do grupy LK bo wiadomo, że będą mieli problem z rozstawieniami, a Lech w eLK by je miał.
0
@Stinger_ Już wiele meczów nie zostało bo tylko dwa.Tak na poważnie to Jaga w zasadzie ma w garści puchary i podium.
0
@FcPortoFan1999 Najważniejsze bo czwórka Legia, Raków, Lech i Jagiellonia to na papierze TOP.
Zobaczymy co będą w stanie wyciągnąć w przyszłym sezonie w Europie ale przyznam, że po ostatnich 3 sezonach apetyt rośnie o mając teoretycznie najlepszy skład marzy mi się jakiś rekord i np. trzy zespoły w grupach... Ciekawe czy to marzenie się spełni czy będzie wręcz przeciwnie i dla odmiany będzie sezon katastrofa.
0
@Stinger_ Najbardziej to przed pucharami martwić mnie będą Raków i Lech.Sezon bez pucharów+gra od połowy września tylko w Ekstraklasie to nic prostego do przestawienia się do gry co 3 dni od lipca do jakiegoś tam czasu.
1
@FcPortoFan1999 Mnie też zastanawia Jagiellonia, która co prawda w obecnym sezonie grała w LK ale dużo zawdzięczała właśnie drogą z eliminacji LM, a teraz będą musieli przejść całe eliminacje LK czyli nie można ani razu się potknąć. Przyznam, że mam pewne obawy.
0
@Stinger_ Niby mają tam zmiany kadrowe i kontraktowe ale nie sądzę aby spotkała ich taka Trnava jak Lecha 23.