La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

0

Zaczyna się eldorado. Koniec końców nikogo istotnego nie sprzedamy, jeżeli już, to za niską sumę, a transfer do klubu w najlepszym wypadku to będzie jeden darmowy piłkarz, którego i tak klub będzie rejestrował przez pół roku. Następnie narracja, jak to Tebas jest zły i okrutny, a my wcale nie wydawaliśmy pieniędzy na prawo i lewo.

0

@MajkiYBnie wiemy jak to będzie wyglądać. Może odejść Fati , Lenglet , Lewy , Ferran , Gavi , Fermin , Pau Victor , Gavi , Frenkie , Araujo , Oriol , Martin , Fort , może wpłynie jakiś procent za Todibo , może weźmiemy Mingueze i sprzedamy drożej .
Można tylko gdybać.

0

@MajkiYB Nie no, dwóch darmowych przyjdzie XD.

0

@RosjaninBut czyli saga z rejestracją przeciągnie się do kolejnego sezonu i na dodatek wymagane będą kolejne dźwignie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?