La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1095 Culés

6

Biorąc z przymrużeniem oka te informacje bo ten portal jest "lekko" stronniczy to właśnie to jest ciekawe. Problemem lewicy (szeroko pojętej) jest to, że na nią głosują głównie duże miasta. I fajnie, że Zandberg zrobi tłumy we Wrocławiu takie same jak Mentzen tylko co z tego skoro finalnie w kluczowych, małych miastach, miasteczkach i wsiach mało kto może się zdecydować na niego zagłosować. Nie mogę się doczekać już niedzieli :D


@michal26 @misterio @Comentateiro @tomek8756 @Kondziubarca @July_6_BcN

2

@Kgorecki2500 Ja głosuję na Zandberga w pierwszej turze, ale nie ma się co oszukiwać, że to jednak niszowy kandydat. Mnie ujął tematem mieszkań, który uważam za niezwykle ważny. Poza tym ma ciekawe spojrzenie na wiele spraw oraz prezencję i kulturę godną prezydenta.

Oczywiście okaże się być meteorem, jak zawsze.

1

@Comentateiro Zandberg nie jest jednak tak niszowy jak Bartosiewicz czy Woch

2

@turhiay Wiadomo, że nie jest no ale też nie jest ścisłym faworytem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?