La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

0

Wyobrażacie sobie, że dzisiaj remisujemy, po twardym, ale jednocześnie brzydkim i pełnym brutalności spotkaniu, zaś w weekend przegrywamy z Villareal i wszystko ma się rozstrzygnąć na San Mames w bezpośrednim starciu z Athletic Bilbao, które wciąż walczy o LM (jednocześnie Real wygrywa wszystkie mecze)?
Ja nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiego scenariusza z tak grającą Flickmachine, ale jestem za to w stanie wyobrazić sobie, jakie by były na Rambli nastroje przed ostatnią kolejką, gdyby wyżej napisany scenariusz się ziścił. :P Poza szerzącym się defetyzmem ze strony niektórych, to zapewne oberwało by się też piłkarzom Mallorki, że dali sobie strzelić gola przez jakiegoś noł-nejma na 2:1 w ostatniej minucie spotkania.

0

@Ojciec5tkidzieci Spokojnie. Chore mysli na bok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?