La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

3

Za chwilę mecz Inter Miami - Orlando City.

O takim meczu, a w zasadzie o składach, świętej pamięci Leo Why? For money Beenhakker powiedziałby „Internarional” i wcale nie chodziłoby o poziom drużyn, a o składy. Obaj trenerzy z wypiekami na twarzy obserwują poczynania Rakowa i pana trenera Papszuna. Skoro on może z jednym Polakiem w składzie to i oni mogą mieć po jednym „swojaku” w zespole. Szapoba:)

A teraz na poważnie - będący w dołku Inter podejmuje Orlando i będącego na fali byłego napastnika Atalanty - Luis Muriela. Orlando bez porażki od 11 spotkań a Kolumbijczyk w 13 meczach 5 goli i 3 asysty.

Po 3 z kolei derby elej.
Szorujący o dno mistrz z zeszłego sezonu - Galaxy z Reusem w składzie podejmie Giroud i spółkę. Ci pierwsi (przypomnę mistrz) bez choćby jednego zwycięstwa (!!!) w tym sezonie, natomiast ich wizawi bez porażki od 6 spotkań.

Oba mecze zapowiadają się ciekawie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?