La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1738 Culés

0

Polski klub walczył heroicznie, ale nie miał sił w finale Ligi Mistrzów. Przegrał, bo przez dziwny terminarz miał niemal dobę mniej od swojego rywala na regenerację.
Wiecie, dlaczego mecze ułożono w ten sposób? Tropy prowadzą niestety do polityki... Okazuje się, że minister sportu, Sławomir Nitras, chciał, żeby na piątkowym, pierwszym półfinale pojawił się Rafał Trzaskowski, by robić kampanię wyborczą.
Polityka, nieświadomie, ale jednak zaszkodziła polskiej drużynie. Szczegóły:
https://weszlo.com/2025/05/19/aluron-cmc-warta-zawiercie-siatkowka-liga-mistrzow-nitras-trzaskowski/

0

@Criss18Barca I jeszcze Warta musiała i w półfinale i w finale wracać z 0-2 w plecy z taką Perugią.Wycisnęli z tego chyba najwięcej ile się dało.

2

@Criss18Barca Akurat tak ułożony terminarz to rzeczywiście dramat.
Jeden półfinał w piątek, a drugi w sobotę kiedy w niedzielę ostateczne rozstrzygnięcia ale z drugiej strony Jastrzębski miał jeszcze mniej odpoczynku (tutaj to już w ogóle pojechali po bandzie), a mimo to wygrał. Chyba jednak trzeba uznać, że to Perugia była lepsza, niestety.

0

@Criss18Barca brzmi jak totalny bullshit. Jakim cudem minister sportu ma wpływ na terminarz rozgrywek organizowanych przez FIVB?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?