La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

0

dziwnie się czuje jak Trzaskowski się tak na nas patrzy

0

@Szmulek ogolnie pamietam ja dales komentarz o tym co rafal powinien dzis zrobic (aka chyba ty sry jak pomylilem XD) i ciekawi mnie czy jestes jako tako zadowolony, bo wedlug mnie mimo, ze go niezbyt lubie dobrze wypadl

1

@Goralkov no jestem zadowolony bo jak ugra 3 % chociaż wyborców Konfederacji to genialny wynik, za to bardzo uderzył w elektorat Razem broniąc LGBT i nie zgadzając się na wszystko do nie zdecydowanych.

0

@Szmulek ja uwazam, ze wlasnie tym, ze sie nie zgadza z polowa rzeczy wygral, ale stracil troche pewnie nie chcac nic podpisywac (aka tej polowy) i tymi fikolkami z kontem i akcja demokracja, ze nic nie wie. Nie zmienia to faktu, ze duzy przeskok wzgledem Batyra i na pewno fajniejsza rozmowa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?