La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

konto usunięte

0

Osobiście wolałbym kolejny rok z Penią niż ter Stegenem. Marc ma dwukrotnie wyższe wynagrodzenie i jest wcale nie lepszy niż Inaki. Ale rozumiem Penię, ma ambicje by gdzieś iść pograć. Oby mu się w Vigo wiodło czy gdzie tam wyląduje. I tak dźwignął te 3 miesiące, gdzie był chociażby Bayern czy Real w terminarzu.

3

@Nightraider Nie no ludzie wy się już rozpędzacie totalnie w ścianę :D Gdzie Pena "nie gorszy" od Ter Stegena? :D

1

@Bykunn w tym momencie? No niestety, ale chyba to podobny poziom.

1

@Eto'o9 R10 Ale skąd my mamy wiedzieć jaki poziom prezentuje Ter Stegen po ponad pół roku nie grania w piłkę? Po jednym meczu? :D

konto usunięte

1

@Bykunn ter Stegen nam zafundował handicap z Rayo i Valencią na początku sezonu. Z Monaco nabił Erica na minę. Z Villarreal się pogrążał. Pena aż tak okropnych występów w tym sezonie nie notował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?