La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 725 Culés

1

Garcia jednak nie, Chevaliera zaraz ktoś do Anglii zawinie i jak zwykle zostaniemy z niczym, a za rok będzie sraczka bo kto tu ma bronić? Szczęsny odejdzie, Ter Stegen pewnie tragiczny sezon i wyczarują jakiegoś ananasa, masakra.

Tak narzekam sobie, wiem.

3

@partymaker No niestety jak nie masz siana to nie idziesz do salonu porsche tylko szukasz na złomie :/

konto usunięte

1

@adi7adi8 ale czasem nam się trafi. Neto przecież był bardzo fajnym bramkarzem, Bravo tak samo

4

@LambiPL Neto był średni, ale Cillessen był kozakiem

konto usunięte

1

@Rifek też racja. No jeśli masz w pewnym momencie problem ze musisz wyrzucić ze składu kozaka jak Bravo, bo masz (w tamtym czasie) kozaka jak mats, to chyba znaczy że nie było tak źle z tymi bramkarzami u nas :)

2

@LambiPL obydwu sprowadził Zubizaretta, akurat do bramkarzy miał na pewno dobre oko.

konto usunięte

2

@Rifek to prawda. Z resztą VV też nie był takim slabiakiem jak go niektórzy przedstawiają. Ostatni sezon przed kontuzja bronił czasem niemożliwe rzeczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?