La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 619 Culés

0

Naprawdę Eurosport woli puszczać Zvereva zamiast Fonseci z Draperem?

0

@partymaker za 20 zł na maxie można wykupić na miesiąc pakiet sport i masz wszystkie dostępne mecze do wyboru :)

0

@zurek1207 Ja nie mogę. Ponieważ mam Maxa z abonamentu z Polsacie i nie widziałem tam możliwości rozszerzenia oferty. W sensie jak klikam to wyskakuje komunikat że twój operator nie obsługuje tej oferty.

1

@partymaker W Polsacie nie można dokupować pakietu. Jedyna opcja to nowe konto. Też mnie to denerwuje. Nie byłoby dla mnie problemu jakby żużel był na Eurosport a nie tylko zamknięty w Maxie. Alternatywa Player też jest okrojona.

0

@mordini123 a no to widzicie Panowie to tego nie wiedziałem. Całe szczęście nie oglądam zwykłej telewizji więc mam wyłącznie serwisy streamingowe :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?