La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

konto usunięte

1

I takie dziady nam wpieprzyły 7 goli.Wstyd

0

@Mixtape To kto tu jest w takim przypadku dziadem? Warto pomyśleć, zanim napisze się coś, co w złym świetle stawia własny klub.

konto usunięte

1

@Dari0G w złym świetle to nas stawia dwumecz z nimi.Dali chłopaki dupy po całości

0

@Mixtape Czyli byliśmy gorszymi dziadami niż oni. A jak spisałaby się Barcelona w finale, tego nie wiesz. Ale piszesz tak, jakby to było wiadome i pewne.

konto usunięte

0

@Dari0G z taką obroną ? Dostalibyśmy w dupe pewnie byśmy strzelili sporo też.Słuchaj ja szanuję Filcka za pracę jaką wykonuje ale sam przyznaj że naszą defensywa nie funkcjonowała dobrze

0

@Mixtape Ale ja wcale temu nie przeczę. Tylko lekko drażni mnie ta cała narracja prezentowana przez całkiem liczne grono osób, że Barcelona zagrałaby lepiej, a nawet wygrała ten finał. Nie wiemy tego. Wiemy, że Inter wpakował nam 7 goli i wygrał dwumecz, a z PSG sromotnie przerżnął. Reszta jest bajkopisarstwem, które ma nas pocieszyć, bo nie zagraliśmy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?