La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 836 Culés

1

R-Truth został zwolniony z WWE. Carlito też prawdopodobnie opuszcza WWE.



@lucas/catalan @zadafcb @PatrychoO

0

@mordini123 Co??? Przecież on dopiero miał program z Ceną i wciąż był wartością dodatnią. Co te TKO odwala???

0

@mordini123 siebie niech patologia Triple Howsko The Rockowska zwolni. Zwłaszcza że R Truth to bliski przyjaciel Samoańczykow

0

@partymaker Są pogłoski że The Rock maczał palce ale te zwolnienia nie mają sensu w większości przypadków. Jakby zaraz wylecieli np. Chelsea Green czy DIY to bym się nie zdziwił bo te zwolnienia miałaby tyle samo sensu co większość poprzednich.

0

@mordini123 ciul z Carlito ale Truth. WWE zaczyna się robić coraz bardziej irytujące. Jeszcze są plotki że mogą zakazać przekleństw na galach dla widzów. Aktualnie dla mnie AEW robi lepszy wrestling pomimo kilku nielogicznych rzeczy. Szkoda TNA z tą współpracą z dablju

0

@lucas/catalan nie można dać The Rockowi rządzić, on zniszczy wszystko, Punk powinien rządzić.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Popitek12 Triple H fajnie zarządzał złotym NXT. Ale główny roster to co innego to są sponsorzy, netflix, tko, rock. Każdy chcę namącić.

1

@lucas/catalan Lepszy wrestling mieli zawsze ale programy nie dowoziły. Z tym rosterem nie da się robić złego wrestlingu. Teraz przyjemnie ogląda AEW ale rok temu było z tym różnie. Gdyby w miejsce Triple H wstawić HBK to nie wiem czy byłaby wielka różnica bo Triple H nie jest głównym problemem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?