- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 726 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 726 Culés
0
Nie wiem czy mam aktualne dane, ale ter Stegen na liście płac jest daleko z tyłu. Zarabia nawet mniej od Christiensena czy Inigo Martienza. Patrząc, że Niemiec ma najdłuższy staż w klubie to jego zarobki są dosyć śmieszne.
https://lentedesportiva.com/pl/20-najlepiej-oplacanych-pilkarzy-fc-barcelony-od-najnizszego-do-najwyzszego-wynagrodzenia/
1
@Criss18Barca Bramkarze z reguły nie są w Topce płac w drużynie.
1
@misterio Wiem o tym, ale np w RM Courtois jest na szóstym miejscu jeśli chodzi o place. A w Atletico Oblak jest najlepiej opłacanym zawodnikiem klubu.
2
@Criss18Barca Nie wiem czy to prawda, bo on się kojarzy raczej z tego, że podpisywał bardzo dobry kontrakt ale tam było jakieś świrowanie Laporty z tymi kontratakami żeby spiąć budżet.
Tak czy siak niech już sobie walizki pakuje i dobrze byłoby, żeby kontrakt nie był przeszkodą. Raz, że dużo wątpliwość wzbudza jego poziom od lat już, dwa za dużo miesza. Ta wypowiedź, że rywalizuje na ten moment tylko z Peną niepotrzebna.Szczęsny dopina kontrakt, wystarczyło zacytować Zenka i powiedzieć "Czas pokaże" i nie byłoby tematu, Wojtek zawsze pełen profesjonalizm bez mieszania w wywiadach
1
@Criss18Barca i Kurtuła i Oblak to goście, którzy poza kilkoma, a na przestrzeni wielu sezonów, kilkunastoma naprawdę słabymi meczami, non stop bronią na mega poziomie. Rok w rok. Niestety ter Stegen poza jednym wybitnym sezonem raczej może im rękawice nosić.
1
@Criss18Barca on zarabia dwa razy tyle.