- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1615 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1615 Culés
4
Na oddziale bez zmian. Woda na młyn obecnej opozycji.
https://www.ft.com/content/407a8025-fadb-459e-a867-ddff6f354a56
https://x.com/MBudzisz2/status/1929818219373633890
"Czytam komentarze zwolenników obecnego rządu na temat wyniku wyborów i nie mogę wyjść z podziwu. Nie dlatego, że piszą o jakimś mitycznym "programie reform| rządu Tuska, który swoimi veto miał zablokować prezydent Duda, choć sprzeciw wobec 6 na sto kilkadziesiąt ustaw trudno uznać za bezwzględne blokowanie (tych liczb nie przytaczają, co stawia pod znakiem zapytania, moim zdaniem ich intelektualną uczciwość). Nie dziwi mnie też, że dla nich Nawrocki to "populista" nawet przed objęciem obowiązków. Co innego jest ciekawe. Otóż takie tuzy liberalnej myśli w Polsce jak Kuisz są zdania, że źródłem porażki Trzaskowskiego jest zbytnie kunktatorstwo Tuska i chcąc wygrać w przyszłości trzeba jeszcze śmielej, bezkompromisowo i w większej skali aplikować Polakom liberalne projekty w rodzaju aborcji, małżeństw jednopłciowych etc. I to w sytuacji kiedy konserwatywny Nawrocki uzyskał najwięcej od 35 lat głosów, co raczej wskazywałoby, że Polscy nie pragną więcej liberalnych pomysłów. Można powiedzieć, że takie zdolności poznawcze zwolenników obecnego rządu są dla opozycji "manną z nieba" ale zdziwienie jak można dojść do tego rodzaju wniosków pozostaje."
Poland’s left lost because of Tusk’s own errors https://ft.com/content/407a8025-fadb-459e-a867-ddff6f354a56 przez
@ft
1
@RosjaninBut ale zaraz będzie wotum zaufania, stwierdzą, że sobie ufają i tylko na te kwiaty czekam. Jak wjadą kwiaty i gratki to już będzie jasne, że im sufit na łeb się zawalił i nie rozumieją kompletnie nic.