- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
1
Porażka Trzaskowskiego to oprócz jego słabego sztabu w dużym stopniu wina Tuska:
Podsumujmy:
- TD chciała wystawić wspólnego kandydata koalicji. Tusk ich totalnie olał a informacje o tym że każdy próbuje sam ogłosił przez Twittera nie informując innych koalicjantów. Efekt był taki że zamiast wspierać kandydata KO (niekoniecznie RT) walili w niego jak w bęben w debatach
- Nie powołuje rzecznika ani nie ma intensywnej kampanii mającej na celu docierać do wyborców z tym co zrealizowali dotychczas
- powolna praca rządu, która próbują usprawiedliwiać tym że nie mieli prezydenta. Zamiast prowadzić aktywne działania żeby uwiarygodnić RT w kampanii totalnie zwolnili z pracami. Sam to przyznał w swoim wystąpieniu mówiąc że teraz sie wezmą do roboty.
- w podcaście Piaseckiego padła informacja że na cotygodniowych spotkaniach sztabu Trzaskowskiego z ludźmi Tuska wyraźnie padała prośba a wręcz błagania o zdyscyplinowane posłów i działaczy KO bo w ogóle nie nie angażują albo mało w kampanię RT. Partia w ogóle nie docierała do ludzi a Tusk pomimo próśb nie zagonił ich do roboty.
Widząc co piszą dzis media uważam że Koalicja nie wyciągnie żadnych znaczących wniosków.
0
@AlwaysBlaugrana A mnie się wydaje, że właśnie przez zaangażowanie posłów i działaczy przewalił. Znacznie lepiej by wyszedł, gdyby się schowali i przestali mu "pomagać".
0
@AlwaysBlaugrana naprawdę? teraz? taki elaborat? xD
0
@AlwaysBlaugrana Poważnym minusem Tuskowców jest brak takiej Trzeciej Drogi jak 2 lata temu.Lewicowi kandydaci są ciency a jest wroga prawica.