La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1817 Culés

8

Warto dodać, że Cristiano Ronaldo był na boisku gdy Konsensjało strzeliło bramkę.
GoAt!

0

0

@Kapitan hawk teraz ten GOAT strzela bramę!!!

0

@MirusAmisz A w fazie pucharowej Mistrzostw Świata dalej okrągle ZERO!!!
:(

0

@Kapitan hawk o jejku widzisz :(

0

@MirusAmisz no widzę jak wyszły HD i podszywki :D
Szybko poszło

Komentarz usunięty

0

@MirusAmisz I już zaczynają się wycieczki osobiste :D
Moje ulubione zachowanie wśród zdekonspirowanych podszywek

Komentarz usunięty

0

@MirusAmisz
Zgłoszone

Komentarz usunięty

0

@MirusAmisz
I kolejne zgłoszenie poszło. Pisanie o mojej mamie pokazuje tylko i wyłącznie kim a w zasadzie czym jesteś. Na mnie to nie robi wrażenia. Jedziesz dalej

0

@Kapitan hawk Ale ja już Twoje cztery komentarze toksyczne zgłosiłem hahaha. Ty myślisz, że to robi na mnie jakiekolwiek wrażenie? Dzięki za pokazanie jakim typem "kibica" jesteś. Nazwałeś mnie "czymś" co jest bezczelne. Kolejny komentarz zgłoszony i tyle w temacie. Blokuję Ciebie i ignoruję żeby nie widzieć więcej Twoich komentarzy. Miłego wieczoru życzę i powodzenia w życiu :D

0

@MirusAmisz Gdyby nie robiły wrażenia to byś nie odpisywał. Nie nazwałem cię czymś. Napisałem, że "pisząc o mojej mamie pokazałeś tylko i wyłącznie kim a w zasadzie czym jesteś". Proste a po raz kolejny cię przerosło. Od ciebie zależy czy chcesz być traktowany jako ktoś czy jako coś. Na ulicy za angażowanie w dyskusję czyjej s mamy dostałbys po ryju i nakrył nogami Masz za cienkie uszy więc pozostaje ci uciekać. Nie ty pierwszy nie ty ostatni. Jedno jest pewne - zawsze kończycie tak samo.
Ps. Łap na dobranoc:
https://www.fcbarca.com/123282-leo-messi-otrzymal-medal-od-joe-bidena-ale-go-nie-odebral,dyskusja-15163045.html#comment-15163762

:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?