- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1817 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1817 Culés
8
Warto dodać, że Cristiano Ronaldo był na boisku gdy Konsensjało strzeliło bramkę.
GoAt!
0
@Kapitan hawk @Popitek12 Popo duma?
0
@Kapitan hawk teraz ten GOAT strzela bramę!!!
0
@MirusAmisz A w fazie pucharowej Mistrzostw Świata dalej okrągle ZERO!!!
:(
0
@Kapitan hawk o jejku widzisz :(
0
@MirusAmisz no widzę jak wyszły HD i podszywki :D
Szybko poszło
Komentarz usunięty
0
@MirusAmisz I już zaczynają się wycieczki osobiste :D
Moje ulubione zachowanie wśród zdekonspirowanych podszywek
Komentarz usunięty
0
@MirusAmisz
Zgłoszone
Komentarz usunięty
0
@MirusAmisz
I kolejne zgłoszenie poszło. Pisanie o mojej mamie pokazuje tylko i wyłącznie kim a w zasadzie czym jesteś. Na mnie to nie robi wrażenia. Jedziesz dalej
0
@Kapitan hawk Ale ja już Twoje cztery komentarze toksyczne zgłosiłem hahaha. Ty myślisz, że to robi na mnie jakiekolwiek wrażenie? Dzięki za pokazanie jakim typem "kibica" jesteś. Nazwałeś mnie "czymś" co jest bezczelne. Kolejny komentarz zgłoszony i tyle w temacie. Blokuję Ciebie i ignoruję żeby nie widzieć więcej Twoich komentarzy. Miłego wieczoru życzę i powodzenia w życiu :D
0
@MirusAmisz Gdyby nie robiły wrażenia to byś nie odpisywał. Nie nazwałem cię czymś. Napisałem, że "pisząc o mojej mamie pokazałeś tylko i wyłącznie kim a w zasadzie czym jesteś". Proste a po raz kolejny cię przerosło. Od ciebie zależy czy chcesz być traktowany jako ktoś czy jako coś. Na ulicy za angażowanie w dyskusję czyjej s mamy dostałbys po ryju i nakrył nogami Masz za cienkie uszy więc pozostaje ci uciekać. Nie ty pierwszy nie ty ostatni. Jedno jest pewne - zawsze kończycie tak samo.
Ps. Łap na dobranoc:
https://www.fcbarca.com/123282-leo-messi-otrzymal-medal-od-joe-bidena-ale-go-nie-odebral,dyskusja-15163045.html#comment-15163762
:D