- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1004 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1004 Culés
0
Oddajmy za darmo Lengleta, rozwiążmy umowę z Ter Stegenem jednocześnie płacąc mu rozchodniaczka za cały sezon, poprostu topka zarządu, z tych dwóch transferów każdy klub uzbierał by na sprowadzenie np J. Garcii. Jednocześnie (oby plotka) interesujmy sie 36 letnim Perisiciem. Pieniędzy na skrzydłowego jak nie było, tak dalej nie będzie.
0
@VeB 1899 Lenglet jest 3 najdrożej opłaconym obrońca świata. Patrz jak wszyscy leca po niego. Ts również w topce z wynagrodzeniem, a czy to są topowi młodzi piłkarze? No nie
0
@tbas niemożna się cały czas zasłaniać wypłatami. Inne kluby chcą się kogoś pozbyć, to potrafią sprzedać zawodnika i na tym zarobić. Każdy klub się nauczył że jak chce kogoś z Barcelony to za pół darmo, albo po rozwiązaniu kontraktu…
0
@VeB 1899 Uwielbiam takie biadolenie... Chlopie nie wiesz co sie w klubie dzieje, a stwierdzasz ze na bank zle go prowadza i inni lepiej by to zrobili.
0
@MaziFCB nie stwierdziłem , że klub jest źle prowadzony, napisałem że klub nie potrafi sprzedawać i zarabiać na tym.
0
@VeB 1899 Trudno sprzedawac pilkarzy ktorzy sa najczesciej bez formy i z przeplaconymi kontraktami. Duza w tym jest zasluga poprzednich rzadow w Barcy. Popatrz tez ze Barca dostaje dobre oferty za pilkarzy ale nie za tych ktorych chce sie pozbyc. Ostatnio za Fermina np. Mowilo sie tez o Pedrim, Yamalu... i pewnIe wiele bylo tez takichn ofert o ktorych nawet nie slyszelismy.
0
@VeB 1899 no ale takie są fakty. Kto weźmie 33 letniego bramkarza, który wraca po 10 miesiącach kontuzji, a w dodatku ani przed, ani po niej nie pokazuje niczego dobrego, jest też znany z częstego narzekania i ma wysoką pensje. Chyba tylko Arabia, a czy Mats chce tam iść to też pewna niewiadoma. Rynek nie jest głupi. Wszyscy widzą, że mamy trzech bramkarzy (Garcia, Szczęsny, Ter Stegen) i każdy może dojść do wniosku, że skoro Garcia ma być podstawowy, a Szczęsny przedłuża kontrakt, to ter Stegena po prostu musimy sprzedać. Oni po prostu mogą poczekać sobie do sierpnia i co wtedy? My będziemy musieli reagować i wtedy ktoś go sobie weźmie za darmo