La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

3

Kenny Omega vs Kazuchika Okada na All In
CM Punk vs John Cena na Night of Champions
Szykują się dwa nostalgiczne pojedynki
@mordini123 @Popitek12 @PatrychoO

1

@lucas/catalan Walkę Punka z Ceną wolałbym na Summerslam jak nie było na Money in the Bank ale rozumiem dlaczego jest to Arabia. Na oba te starcia bardzo czekam. Walka Omegi i Okady raczej nie dorówna walkom z Japonii ale raczej powinien być bungerek.

1

@mordini123 Jestem ciekaw co zrobią z pasami Continental i International, oby nie poszli po najmniejszej linii oporu i zrobili jednego pasa o nazwie Intercontinental

0

@lucas/catalan Prawdopodobnie będzie miał motyw pasa międzynarodowego/międzykontynentalnego. Może WWE ma na nazwę Intercontinental Championship patent i nikt inny nie może tego używać. Zobaczymy co wymyślą.

1

@mordini123 pas IC był kiedyś w NJPW

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?