- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1351 Culés
Gorące dyskusje
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Peciak
26
@Bykunn ostatni raz jak prokuratorzy KO kogoś przesłuchiwali bez pełnomocnika, to świadek... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1351 Culés
1
Takie moje rozkminy >
Nico>
+ wiek
+ Hiszpan (aklimatyzacja)
+&- liczby nie powalają, trzeba liczyć, że się rozwinie
- oczekiwania co do pensji (15-20 mln brutto?, możliwe, że dostałby pensję rosnącą, wtedy za 3 lata jeśli nie wypali, będzie niesprzedawalny)
- słabo w obronie
- cena (i ta się nie zmieni)
Diaz>
+ walczak, pressing 90 minut
+ mówi po hiszpańsku (aklimatyzacja)
+ solidne liczby w ostatnim sezonie
+ może ogarnąć kilka pozycji w ataku
+ aktualnie niska pensja więc nawet jej podwojenie nie zaburzy drabinki płac
+&- wiek idealny na dziś, ale jeśli dostanie kontrakt na 4-5 lat, to za dwa lata może być problem jeśli będzie zjazd formy... ale moja opinia: nie będzie miał oporów przenieść się wtedy do Arabów, myślę, że Barca jest tylko przystankiem w karierze a nie emeryturą
- cena (jest szansa, że coś zbiją przez jakieś zmienne i że chce niby do nas koniecznie przejść, rozbicie na raty)
na chwile obecną jestem za Diazem, ale jeśli Nico zejdzie z oczekiwań co do pensji, to wtedy jestem za każdym z nich, bo liczę na... Flicka
3
@Rifek +/- tak. Nico na pewno ma większy margines do rozwoju jeszcze na ten moment więc finalnie może stać się dużo lepszym zawodnikiem choć nie musi. W każdym razie myślę, że i tak zrobi lepsze liczby niż w Bilbao przy tym ile graczy sam Yamal ściąga na siebie robiąc miejsce z drugiej strony+oczywiście lepsi gracze i ultra ofensywny styl, ale też większa rywalizacja o plac i presja.
2
@ViscaelBarca2007 jeśli przyjdzie Nico, to będę się jarał, tylko równocześnie modlił, żeby jego mental dojechał, że to jest teraz Barca a nie rodzinny klub Athletic Bilbao i tutaj trzeba zap.ierniczać bo nikt nie będzie głaskał po głowie bo jesteś Baskiem wychowanym w rodzinie miodem i mlekiem płynącej bo starszy brat wszystko już ustawił.