La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

2

Kluczem do tak dobrego funkcjonowania MSN była właśnie zażyła atmosfera bo grali bardzo drużynowo i nie było tam harcenia się pod własne statystyki. Jeżeli Laporta myśli, że zbuduje w drużynie taką samą chemię i kolektyw odcinając od siebie graczy, którzy się lubią to chyba mu zwoje zarosły tłuszczem. Każdy zawodnik w klubie może dosłownie z każdym zawodnikiem rozwinąć taką relację jak Yamal z Williamsem i co? Od razu do sprzedania bo zbyt duże ryzyko, że "club de amigos" LOL. Chora polityka.

0

@MesQueUnClub_87 trochę bez sensu że poświęciłeś tak długi komentarz odnoszący się do jakiegoś wysrywu dziennikarza

2

@MesQueUnClub_87 przypominam, że to wybitne, wspaniałe i najlepsze w historii MSN, wygrało aż jedną LM.

4

@Krzysiek723 Przypominam, ze strzelili razem 364 gole i dograli 173 asysty. Wiele pobitych rekordów i magicznych akcji. Najpiękniejszy football w tamtym okresie. Oglądasz piłkę tylko dla trofeów? To tak jakby oceniać wybitność Messiego na podstawie liczby wygranych MŚ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?