La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 921 Culés

0

Słuchajcie,niech ktoś powie-ten J.Garcia to jest taki kot,że z miejsca ma nr1?Bo nie oglądałem aż tak dużo Espanyolu,w meczu z nami to faktycznie kojarzę powyjmował trochę.A zastanawiam się bo czy jest opcja,że ter Stegen liczy,że w tym sezonie będzie grał regularnie w lidze a nowy bramkarz na puchary czy w ogóle nie wchodzi to w grę>

1

@Jackazz nalepszy bramkarz LL w ostatnim sezonie. Ćwiąkała nagrał film w którym porównuje go do innych GK to se zobacz tam masz staty

4

@Jackazz Na to pytanie nikt nie udzieli Ci właściwej odpowiedzi, bo wszystko będzie zależało od trenera.
Bez złośliwości, ale w przeciwieństwie do MATSa chłopak interweniuje, nie rozkłada rąk z nadzieją, że piłka odbije się od którejś części ciała. Ma najwyższy wskaźnik udanych interwencji w La Liga, w tym sezonie. Jest młody, nie trapią go kontuzje, więc jest nadzieja, że coś z niego będzie. Ale to okaże się w trakcie sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?