La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1619 Culés

0

Oby Legia w 1 rundzie el.LE miała dobre losowanie.A więc Legia pojedzie na Kazachstan do Aktobe.Kiedyś te ekipy grały ze sobą w eliminacjach ligi europejskiej po tym kiedy Pani Ostrowska i Bereszyński nie chcieli pokonać Celticu 6-1.

1

@FcPortoFan1999
Iordanescu i tak do grudnia :D

0

@FcPortoFan1999 Na Węgry niech jadą, bo budżetu im nie styknie

0

@FcPortoFan1999 do fazy grupowej ligi europy i tak nie awansujemy
Raczej spadniemy do ligi konferencji i tam bedziemy grać :/

1

@Kapitan hawk kolejny sezon bez mistrza polski sie zapowiada
Cała polska szczęśliwa :D

1

@Kapitan hawk Patrząc na CV to wydaje się bardziej profesjonalny niż Goncalo Feio.Rumunię nieźle prowadził.W szczególności na Euro. @KRISU77 Zawsze lepiej awansować do tej II rundy LE i mieć przynajmniej III rundę LKE. @UriBoyka Kazachstan będzie...mimo wszystko średnie losowanie bo daleki teren.

0

@FcPortoFan1999 Widzę ciężary

0

@UriBoyka Niezbyt przyjemny rywal.Szkoda jednak że nie Węgrzy bo byłoby bliżej.

0

@FcPortoFan1999 za Feio to przynajmniej w Europie bardzo dobrze się prezentowaliśmy
Teraz to nie wiadomo co będzie, pierwszy sparing Legia gra w sobote z płockiem :]

0

@FcPortoFan1999 A więc Aktobe z Kazachstanu.
Cóż, wszystkich trzeba pokonać ale wydaje się, że to teoretycznie najgorszy możliwy rywal.
Mimo wszystko Legia po awans bo jeśli z takimi będą problemy to znak, że żadnego rozwoju w Warszawie nie ma.

0

@Stinger_ Piłkarsko Legia oczywiście jest lepsza to nie ulega wątpliwości.Niemniej taki wyjazd w lipcu na te tereny jest bardzo nieprzyjemny z uwagi głównie na temperaturę. @KRISU77 Tylko Feio dobre puchary przeplatał beznadziejnością w lidze.Rumun ma jeden cel-odzyskać mistrzostwo bo jeśli tego nie zrobi to kto wie jak zareagują kibice..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?