- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1002 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1002 Culés
0
Te kluby jak Espanyol i Athletic są chore. To tak jakbyśmy mieli pretensje, że np Pedri odszedł za swoją klauzulę (chyba miliard euro?). Przecież po coś te cholerne klauzulę są żeby zawodnik nie był niewolnikiem.
2
@BezglutenowyPedri Tylko, że żeby klauzula miała jakikolwiek sens to musi być ustawiona sensownie.
Miliard euro to jest klauzula totalnie z dupy i nikt tyle nie zapłaci, a nawet jeśli to przecież to tak ogromna suma, że nie dziwi mnie, że nikt nie miałby pretensji choć kibice tych pieniędzy nie widzą, a grę Pedriego już tak.
Inaczej byś mówił gdyby teraz PSG wpłacało klauzulę za Yamala - załóżmy, że 120 mln euro (wiem, że ma większą ale chodzi o realny przykład) bo to za małe pieniądze jak na taki brylant jakim jest Yamal, a inaczej do tego podchodzisz jeśli mowa o piłkarzy, który ma trafić do Barcy.
0
@Stinger_ ale 120mln euro to nie jest cena rynkowa Yamala. Chodzi mi o to, że oni się prują jakby Nico odchodził za 10 baniek, a odchodzi za w przybliżeniu swoją cenę rynkową. To bardziej tak jakby Raphinha odszedł za 90.
2
@BezglutenowyPedri Przy dzisiejszych cenach to 60 mln za Nico to jest promocja, Mudryk co dwa razy piłkę kopnął prosto kosztował 70 milionów z ligi Ukraińskiej, Za Nico koło 90 milionów mogło się zakręcić spokojnie gdyby nie klauzula
1
@BezglutenowyPedri A moim zdaniem te 60 mln to jest super promocja. Oczywiście wiem, że Barca nie ma pieniędzy ale porównując to do innych transferów nie jest to żadna wielka kwota i tak jak napisał @Luciano99 skoro taki Mudryk kosztował 70 mln, a inny Anthony blisko 100 to te 60 baniek za Nico nie jest dużo więc w sumie nic dziwnego, że Bilbao robi jakieś problemy. To nie są jakieś mega pieniądze.