La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1220 Culés

0

Ai w formie xD @RosjaninBut dałem z siebie 10%

– Iwaaan, ty znowu łeb zawracasz, da? Ty zrobił tysiąc wpisów na Twitier, i co? Tylko memy z Bajden, Zlenskiy i ten zgniły Zachod? Eto dziecko może robić, słyszysz?
– No ale… ja robił jak mówił prowadnyj, wsio było – Putin haraszo, NATO agresor…
– Cicho, durak! Ty teraz za karu idziesz na fcbarca.com. Tam kibiki, tam gorąco, tam nado robotat’! Naszych mało, a oni dużo krzyczy, nado tam robić atmosferu!
– Ale gieroj, ja nie zna futboł.
– Niiczewo! Ty pisać to samo co twitteru! Ty mówić: Zachod miesza. Ty pisać: Katalonia to projekt CIA. Ty krzycz: Messi to agent Ameryka! Oni łykają. Tylko nie pisz brednie o spalony, bo kibiki cię zjeść jak sobaka!
– A jak oni mówi o transfery i mercato, to ja co pisać mam?
– Ty pisać: wojna robi inflacja, Rosja tylko się broni, Ukraina psuje rynek, zachodnie kluby nie ma pieniędzy! Tusk zły. Ty rzucać hasło, my reszta z botami ogarniemy. Robotu robisz i ne durakuj, da?

0

@Rifek Cieszy mnie Twoja kreatywność.

0

@RosjaninBut daj coś wreszcie o Barca dla jaj

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?