- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
2
Koreanki ugraly tie-breaka z Dominikankami. To już sukces wielki. Oddalają się zatem Serbkom.
Dzisiaj Serbki miejmy nadzieję, gładko przegrają z Polkami i presja w ostatnim turnieju.
Odpadnięcie Serbek (aktualne mistrzynie świata), to byłaby sensacja na poziomie tego, że Polacy w siatkówce nie awansowaliby z grupy na ME...
@mekston @adi7adi8 @barcelonaLM
0
@michal26 wszystko zależy od boskovic.
0
@michal26 Liga Narodów to żadna sensacja, tym bardziej biorąc pod uwagę kontuzje. A przykład z Polakami to już w ogóle iksde
0
@michal26 Serbki są fatalne ostatni mecz wygrany rok temu na IO i to mecz otwarcia z Francuzkami.
0
@gumaz ale sama Bošković nie pokona Włoszek i Turczynek. To jest za mocna ekipa, a pewnie rywalki też pojadą w najlepszym składzie na ostatni miniturniej.
Muszą wygrać zarówno z Czeszkami (niełatwy mecz), jak i z Belgijkami, które już mają 3 wygrane i są uskrzydlone i wcale złej siatkówki nie grają. Wystarczy gorszy jej mecz i jest amen
0
@UriBoyka co to znaczy "żadna sensacja"? Ty poważnie teraz piszesz? Przecież to jest następca Ligi Światowej. To jest SIATKÓWKA i tutaj, będąc mistrzem świata, masz obowiązek się utrzymać w lidze narodów. Ba! Powinno się, nawet rezerwami, awansować do dalszego etapu. Nawet w sezonie olimpijskim, czy wtedy, co jest MŚ...
0
@takisobiektos no dokładnie...
Ile minęło od ich złota na MŚ? 3 lata będzie. Od srebra na ME 2 lata. I nagle zapaść..