La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

2

Jestem właśnie po seansie ,,Jak wytresować smoka" w aktorskiej wersji i powiem że warto.

Dla porównania obejrzałem jeszcze animacje i bardzo dobrze wszystko odtworzyli w wersji aktorskiej.

Aż się czasy dzieciństwa przypomniały i na nowo zapłonęła (hehe no wiecie smoki) iskra zainteresowania tym uniwersum. Chyba zacznę ją sobie odświeżać.

Film polecam serdecznie szczególnie fanom, bo kilka easter-eggów też było dla bardziej zaznajomionych z tym uniwersum (nie tylko filmowym, ale też serialowym)

1

@DragonxNF Kurczę, teraz mało czasu mam ale może w przyszłym tyg. tak przed obroną na studiach? Ale w planach jest :D

1

@DragonxNF animację lubię. Śniadej Astrid nie zamierzam oglądać

0

@PatrychoO po pierwsze w filmie tego nie widać że ma troszkę ciemniejszą karnację
A po drugie jest scena w której ładnie wyjaśnili dlaczego są inne rasy
Zresztą to nie jest to zrobione tak chamsko i ordynarnie jak u Disneya

1

@Kgorecki2500 idź koniecznie
Ciary przy słynnej scenie lotu na Szczerbatku z tą kultową muzyką gwarantowane

0

@PatrychoO niezła odklejka

0

@Rifek dokładnie, chory pomysł z tym race swapem :)

0

@PatrychoO większość chorych zostaje zbyt późno zdiagnozowanych

0

@Rifek celnie o woke erze Hollywood :)

0

@PatrychoO to też jeden z symptomów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?