La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 657 Culés

18

Będą cyrki w przyszłym sezonie i to może nawet jeszcze większe niż w 24/25. Radzę się przygotować i pozostawać w sporej nadziei, że potencjalne błędy sędziowskie nie będą wpływać na wyniki meczów, bo gra Barcelony będzie zbyt dobra. Jak w poprzednim sezonie.

Swoją drogą widzę, że znowu wypłynęła jakaś informacja na temat Negreiry. Tak więc można zakładać, że transfer Nico jest rzeczywiście blisko, Szwagry naprawdę nieźle ogarniają, a Barcelona po prostu się bardzo dobrze wzmacnia na wielu płaszczyznach ;)


2

@macio_944 Dlatego trzeba walić po 3 bramki w pierwszej połowie i spokój

2

@macio_944 Podrażniony Perez i Tebas. Mogą być jaja większe niż były. Mam nadzieję, że na boisku zmiażdżymy rywali. Potrójna korona to by było coś niesamowitego, a potencjał jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?