La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

0

O ile saga trasnferowa z Fabregasem była męcząca, ale czekałem na niego jako na kapitalne uzupełnienie i tak już genialnej pomocy (strasznie żałuję, że odszedł tak szybko), tak tak saga z Nico no nie wiem. To dobry piłkarz, ale nadal moim zdaniem jeździec bez głowy. Szum jakbyśmy próbowali wyrwać z Realu Ronaldo w primie co też moim zdaniem nie służy klubowi.

Jeśli tarantula nagle coś by zaczęła wymyślać, to ja bym na niego wypiął tyłek i niech się szarpie z baskijskim bydłem.

1

@Eto'o9 R10 Jaka saga? Rok temu to ok, ważniejszy był niestety Olmo, ale teraz nawet się okienko nie otworzyło jeszcze xd Nawet gdyby chcieli coś zrobić to nadal nie mogą wpłacić klauzuli przed 1 lipca

Nie łykajcie wszystkiego tak łatwo.
Nico coś wymyśla? Ale co? Chłop chce być zarejestrowany, no rzeczywiście wymagania z kosmosu.

2

@LukaszFan i jeszcze ten jeździec bez głowy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?