- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 596 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 596 Culés
1
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jutro Brzęczek zostanie ogłoszony selekcjonerem reprezentacji Polski.
1
@Criss18Barca Czyli cztery i pół roku można uznać za utracone i zmarnowane.
0
@Criss18Barca To ile sekund milczenia obstawiamy? :)
0
@Criss18Barca Tragedia.
0
@Criss18Barca Słucham? Skąd masz to info?
0
@Matiasio Zależy kogo bo ten który wykonał te milczenie niespecjalnie musi wracać do kadry.
0
@bodzio10 Od dziennikarzy którzy są blisko związku. Jutro ma być ogłoszony trener którym ponoć będzie Brzeczek i zostanie ogłoszona budowa bazy reprezentacyjnej.
U bukmacherów też Brzeczek faworytem się nagle stał.
0
@Criss18Barca Tak patrząc na relacje dziennikarzy to przez Piszczka nie jest On głównym faworytem a faworytem jest...
0
@Criss18Barca Ale od jakich dziennikarzy? Przejrzałem teraz x i nic nie widzę. Włodarczyk napisał, że tak naprawdę Kulesza dopiero od wtorku na serio zabiera sie za wybór trenera. Jutro są wybory i ma nie być żadnej decyzji więc nie wiem skąd Ty takie info masz. Do tego dochodzi fakt, że Piszczek odmówił bycie asystentem u Brzęczka.
0
@bodzio10 Chociażby dziennikarze Polsatu, którzy dzięki Tomkowi który ma ŚWIETNE relacje z Czarkiem ma najlepsze informacje.
Jutro są wybory na których będzie informacje o bazie i przedstawienie nowego trenera.
Dzięki temu nie będzie się mówiło o tym, że Czarek jest prezesem tylko o selekcjonerze.
0
@Criss18Barca Mogę się z Tobą założyć, że jutro nie będzie żadnego selekcjonera.
0
@bodzio10 Zakład przyjęty.
0
@Criss18Barca Siema :) I gdzie ten selekcjoner?
0
@bodzio10 Wygrałeś czekoladę ;)
0
@Criss18Barca Stary komu Ty wierzysz? Fachowcom z Polsatu? Daj spokój. Zobacz sobie jak na psy spadł poziom Cafe Futbol