La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

0

Jutro Carlos z Tarvetem gra o 12:00 z tego co widzę na SofaScore ;-)

@mekston @agaFCB @Bocheno1 @barcelonaLM

0

@Lionel_Messi10 na stronie Wimbledonu nie widzę jeszcze rozpiski

https://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/schedule9.html

0

@mekston Ja zawsze na Sofa sprawdzam i sie sprawdza wszystko ;D

Na BetClicku pokazuje ze o 12 ale pewno o 15stej zacznie grac bo będzie przesunięcie.

1

@Lionel_Messi10 Nie ma jeszcze planu na jutro.
A nie zastanowiło Cię że wszyscy grają o 12? :P

0

@Lionel_Messi10 ale co ma się sprawdzać jak nie ma oficjalnej rozpiski xd

Własnie na flashach, czy sofach można się naciąć póki nie ma oficjalnego planu od organizatora

0

@adi7adi8 @mekston Napisałem pewno o 15stej będzie grać bo będzie przesunięcie.

A obejrze tak czy siak bo mam wolne.

Dla mnie moze o byle ktorej grać bo caly dzien mam wolny ;-)

2

@Lionel_Messi10 Około 16 jako drugi po Sabalence zagra :)

1

@adi7adi8 Ja se prowiant na 15 szykuje bo Saba moze szybko skończyć;D

1

@Lionel_Messi10 W 30 minut nie ma szans :)

1

@adi7adi8 No dokładnie ale prowiant po malu mozna szykowac ;DD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?