La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 675 Culés

5

Co to w ogóle za praktyki są w La Liga, że jak grasz z jakimś zespołem w 1 kolejce to teoretycznie powinieneś z nim grać rewanż w 20 kolejce lub 38 są dwie szkoły. A tutaj mecze rewanżowe ligi hiszpańskiej są w losowej kolejności.
Np z Realem gramy w 10 kolejce i 35. Dla mnie to jest dziwne.

1

@Criss18Barca bo są dwie rundy i powinny być osobno losowane. Mogłoby być też tak, że ostatni mecz pierwszej rundy jest z tą samą drużyną co pierwszy mecz na wiosnę.

0

@tadzik447 Takie losowanie powoduje, że w rundzie rewanżowej możesz mieć kilka spotkań wyjazdowych z rzędu.
Chyba lepiej grać schematem dom/wyjazd

1

@Criss18Barca Jeśli chcesz wymusić system dom/wyjazd przez cały sezon to zablokujesz zespoły które proszą La Liga o np. rozpoczynanie sezonu na wyjazdach głównie z uwagi na budowę stadionu np. Barcelona w zeszłym sezonie, obecny system jest dużo bardziej elastyczny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?